| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti avea un orgasm?

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Te duci la farmacie sau la Plafar şi ceri "1kg de orgasm".
Se vinde la cutii de 500g, 1000g (1kg) şi la cutie "extra job" de 5kg.
Se administrează pe cale orală de 3 ori pe zi.

Mai nou au făcut şi varianta supozitoare.

Mult succes.

P. S. Atenţie la abuzuri! Dacă apara manifestări neplăcute adresaţi-vă medicului ginecolog.

5 răspunsuri:
| Sara a răspuns:

Hmm. asta e o intrebare buna. Inainte de toate preludiul este forta important. Pentru mine si sexul oral face parte din preludiu. Trebuie sa stii ca stimularea clitorisului este ft importanta, si ca doar 20 % din femei au orgasm in interior (vaginal, prin penetrare), restul avand orgasm clitoridian, ce este cu adevarat zguduitor. Incercati. Have fun and... make love!

| roxy_5007 a răspuns:

Te masturbezi sau faci sex

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cautama Glumesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il cumperi de la orgasmerie.alea cu iz de iobag sunt tari.sau cu iasomie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti dau idul meu si ma cauti adrian_no1_89 sa afli cum poti avea un orgasm...laughing