| ♥MarOtravitoR♥ a întrebat:

Poti avea orgasm fara sex?

Răspuns Câştigător
| TraficDeMentosane a răspuns:

Da' ia incearca whistling
byewave

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, masturbandu-te.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

DA, ori prin masturbare, ori prin incrucisarea coapselor si contractii ritmice a musculaturii vaginale, cu gandul la un episod dorit sasu trait deja, ori - cele mai rar posibile! - doar prin concentrare si evocare mentala a cuiva foarte dorit sau si avut! - repet, sut cele mai rare! - iar cele mai amuzante sunt cele din somn, in cursul unui vis erotic!

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Da, se spune că sunt anumite persoane, dar rar îţi dai seama care doar gândindu-se sau cu mintea, e ceva mai complex oricum pot ajunge la orgasm, fără să se atingă fără nimic. În cazul tău nu cred că poţi!

| Rukhsandra a răspuns:

Doar daca te masturbeziwinking

| alexxa18 a răspuns:

Da, poti... (masturbandu'te)

| lavynika a răspuns:

Da se poate, prin masturbare.

Răspuns utilizator avertizat