| SunnyBunny68 a întrebat:

Cum poti cuceri un baiat?
happy

Răspuns Câştigător
| Stephanie20 a răspuns:

Din propria experienta PENTRU UNII BAIETII, nu le plac femeile care fac primul pas. Si in al doilea rand n-ai cum sa-l orbesti de cucerire ta, eventual sa te remarce. Puteti vorbi si poate, poate o sa fiti un cuplu. Succes!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii pui mana pe ****, asa m-a cucerit si pe mine cineva, odata.

| Kira5854 a răspuns:

Flirtezi cu el, il ajuti sa te cunoasca si sa vada cat de speciala esti. Asta nu inseamna sa fi insistenta, pentru ca de multe ori asta ori te duce in friendzone ori te face sa pari disperata.

| Dumitrescu_Andrei_1995_tMCB a răspuns:

Dai una la ****