| butterfly2013 a întrebat:

Cum poti cunoaste un baiat daca e virgin?

5 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Il intrebi daca nu are vreo ata de cusut laughing

| Ionut a răspuns:

Pai nu poti sa-ti dai seama doar uitandu-te de la distanta, poti sa-ti dai seama 1. daca iti spune el 2. virginitatea la baieti. e cam complicat sa zic fiindca iti trebuie o poza ca sa nu confunzi.
Si poza nu cred ca e prea decenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea ai cum, dar un idicator este acea "ată" care dacă este ruptă poate fi din pricina unui contact sexual, poate a facut operaţie sau poate s-a jucat prea mult cu mâna şi s-a rupt, nu indică întotdeauna daca mai este sau nu virgin...
îl poţi întreba mai bine pe el, dar nu ştii dacă minte sau nu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il intrebi laughing)

| cpx4000 a răspuns:

Foarte simplu... iti trebuie un cronometru