| anonim_4396 a întrebat:

Poti afla daca un băiat mai e virgin sau nu?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Poate dupa comportamant, e mai timid, nu stie asa bine sa faca, e nexeperimentat intr-un cuvant

| halogen001 a răspuns:

Nu se poate afla. Nici la fete starea himenului nu poate reprezenta o garantie absoluta a virginitatii, iar la baieti chiar nu exista nici un indiciu care sa ateste starea de virginitate.

Răspuns utilizator avertizat
| VibeTrix a răspuns:

Hahahaaa laughing) rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. intrebandul, dar nici asa nu poti fi sigur, poate minte laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti afla dupa comportamentul sau, daca e mai timid sau nu prea e de acord sa faceti sex.Atunci cand ti se pare ca se intampla ceva ciudat cand e vorba de asta. big grin

| PaharDeSticla a răspuns (pentru anonim_4396):

Baiat sa nu vrea sex? mai ales daca e virgin laughing

| Misfits a răspuns:

Il intrebi

| StephanieS a răspuns:

Cu detectorul de minciuni! laughing

| Ioanaloveandpeace a răspuns:

Nu poti! Ti-as exlica de ce, dar nu prea stiu cum! Oricum am vazut intr-o revista ca la baieti nici un doctor nu isi poate da seama.