| Nr1One a întrebat:

Cum poti demonsta ca nu mai esti virgin fiind baiat?

Răspuns Câştigător
| jj7700 a răspuns:

Nu poti. Nu e nicio diferenta fiziologica intre un baiat virgin si un baiat activ sexual. Acelasi lucru este valabil in mare parte si la fete. Da, himenul se rupe in general, dar unele fete au un himen mai elastic care se rupe doar cu timpul, dupa penetrari succesive, in vreme ce altele si-l rup prin activitati non-sexuale, de exemplu mers pe bicicleta, gimanstica, dans sportiv etc. Asadar, nici la fete nu poti da un raspuns definitiv doar examinand fizic zona genitala.

5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu ai cum.

| Holiday a răspuns:

Probe foto, video si/sau martori.
Mai e o varianta, dar nu ti-o recomand. O lasi pe una gravida, apoi, dupa ce naste, faci test de paternitate sa demonstrezi ca tu esti autorul.

| mentholinks a răspuns:

Faci un test de sarcina.

| CdeMetal a răspuns:

Te filmezi cand dai la buci

| Numeexistent2 a răspuns:

De ce ar conta treaba asta, esti nu esti asta e