| Zipyღ a întrebat:

Cum poti descrie un sarut?:*

Răspuns Câştigător
| beka a răspuns:

Ca si cum ai musca dintr-o piersica zemoasalove struck...umed,captiv,dulcehee hee

6 răspunsuri:
| Miha a răspuns:

Nu se poate descrie in cuvinte
:]pace:]

| 2696 a răspuns:

Sarutul nu se descrie se simtewinking e ceva intim

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Nu se prea poate descrie. Eu una nu prea as sti cum.

| lalala_5386 a răspuns:

Daca e cu persoana iubita day dreaming e un moment magic care nu ai vrea sa se mai terminelove struck si mii de fluturasi iti strabat corpul, inclusiv stomaculbig grin este un moment in care uiti de cei din jur si traiesti clipawinking pur si simplu plutestilove struck... dar daca este un sarut cu o persoana la care nu tii sau nu te atrage...atunci este doar un moment care ai vrea sa se termine cat mai repedewinking care iti provoaca si scarbaoh go on sper ca te-am ajutat:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sarutul este ceva special.Nu cred ca se pote explica in prea multe cuvinte... dar incearca sh uh, sh vei vedea.