| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti descrie o fata?

4 răspunsuri:
| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

O stiu eu ca sunt fata:
-sensibila;
-iubitoarehappy
-pune orice lucru marunt la suflet:X
-ar trebui sa nu injure f des dar unele... ce s zichappy
-frumoasa in felul ei
-si unicahappy
-deosebita

si as putea continua o vesnicie:sa vedem si defectelehappy
-unele in realatii vorbind isi bat joc(profita)
-smechere
-pretentioase(la haine mai ales si baieti:
-geloase:dar nu mai geloase decat baietii.
-suparacioase.si multe alte lucruri

. dupa parerea mea o femeie e unica mereu deoarece e femeiehappysi da viata unei fiinte(copilul). Cam atat!

| SeniiiOritta a răspuns:

Paai.

1. nu prea injura.Infinee.Sunt unelehappy

2.Sa'si iubeasca aproapele

3.Sa fie ea insasi love struck

4.Sa aiba incredere in ea

5.Sa o intereseze felul de cum arata/ce poarta pe ea.Etc.

6. Unica pentru baiat happy

6. Desigur.sa isi petreaca timp si cu prietenii happy

7. Sa iubeasca doar pe unul.nu pe mai multi.INFINEE...ma refeream la baiat. da' nu la frate, tata etcrolling on the floor

8.Sa isi accepte prietenii asa cum sunt.

9. Sa aiba o frizura.cat de cat frumoasha :*

Sper ca te'am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Despre mine

Hmmm… Niciodata nu va fi usor cu fetele. Iar eu … eu imi reprezint cu mandrie specia.
Prin urmare :

Sunt ALINTATA … Crezi ca o sa-mi rezisti? Ma iubesti? Arata-mi, vorbeste-mi frumos, alinta-ma, ia-ma-n brate!

Sunt INCAPATANATA … Nu incerca sa ma convingi ca viata e gri daca eu o vad in culori. O sa ajungi sa o vezi si tu in culori in cele din urma!

Sunt ARTAGOASA... Nu-mi spune ca ma iubesti si atat … Dovedeste-mi! Nu ma contrazice atunci cand sunt sigura pe ceea ce spun! Mandria ta s-ar putea sa aiba de suferit.

Sunt SPONTANA... Daca ma trezesc in miez de noapte si-mi fac bagajul, inseamna ca plecam undeva! Si trebuie sa ma crezi atunci cand iti spun ca o sa fie super tare.

Sunt MOFTUROASA … Stii prea bine ca imi place inghetata cu vanilie. Si atunci de ce imi cumperi cu ciocolata?

Sunt SENSIBILA … Plang la filme si e mai bine sa te inveti cu lucrul asta... pentru ca nu o sa ma uit la filme de una singura!

Sunt ROMANTICA … Si daca intr-o zi vreau sa mergem cu barca pe lac poti sa fii sigur ca nu ma astept la un refuz.

Sunt ZAPACITA... Si daca intr-o dimineata vezi ca am bluza de pijama pe mine si ca plec asa … ar fi mai bine sa ma opresti.

Sunt COPILAROASA … imi plac baloanele de sapun si-mi place vata pe bat … e un lucru de care n-ar fi bine sa razi.

Sunt AGITATA … Si cateodata vorbesc cam mult … Si iata inca un lucru pe care va trebui sa-l accepti.

Sunt mai mereu NEMULTUMITA de mine … Sa nu ma aprobi niciodata! … e mai bine pentru amandoi.
Aa! Inca ceva! Daca ma opresc in mijlocul strazii pentru ca am vazut un panou publicitar care mi-a atras atentia in mod subit … ai si tu grija sa nu ma calce vreo masina!

... by axi.
happy

| Dorin_Muntean_1995 a răspuns:

1 se numeste valeria (zaika )
2 are ochii verzi spre caprui
3 ii place sa se veseleasca
4 ii pace buzele mele
5 ii place cind o cuprind
6 ii place privirea mea
7 ii place zinbetul meu
8 ii place cind ii soptesc ca te iubesc
9 ii place cind o sarut in frunte
10 ii plac trandafiri sosii rosii si lungi
11 ii place dulciurile
12 ii plac dansurile
13 nu-i place cind ma inervez
14 nu-i place ca fumez mult asta cund is inervat
15 nu-i place ca ma supar
16 are buze clasnii moi si frumoase
17 ore ochisori frumosi
18 imi place ca ma intelege
19 ea este gingasa
20 frumoasa
21 hazlie
22 are un zibet super
23 cind ma vede inervat se inerveaza si ea
24 nu suporta sa fiu inervat
25 imi zice ca ma iubeste
26 se teme sa ma pearda
27 se teme ca se incepe scoala si se teme sa nu o izminesk
28 imi place cami spune popsik
29 ii place cind ii spui cuvinte frumoase
30 imi place sa vorbesc cu ea
31 imi place cind ea e cu parul prins
32 imi place cind imi spune te iubesc
33 e pupacioasa
34 e adragatoare
35 speciala
36 scumpa
37 imi place la ea haracteru
38 invata la minerva
39 ii place foarte tare cind ne jucam
40 nu-i place cind ii spune cum trebuie sa fie
41 are o voce super
42 cind sunt trist imi spune nu fi trist valerika te iubeste
43 este perfecta
44 sensibila
45 iubitoare
46 pune orce lucru marunt la suflet
47 deosebita
48 unica pentru mine
49 geloasa da nu mai geloasa decit mine