| VacutzaRoscata a întrebat:

Cum poti deveni multiorgasmica? ce inseamna asta mai exact, si cum imi dau seama daca sunt si eu?
funda love struck

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Femeile multiorgasmice sunt cele care reusesc sa aiba mai mult de un orgasm intr-o singura partida de sex.Citeste aici, pentru restul:
http://www.unica.ro/detalii-articole/articole/orgasm-multiplu-2727.html

| mgtow a răspuns:

Sa ai mai multe orgasme deodata, e ceva irascibil nu are cum sa fie real ci e o vorba in vant spusa de multe persoane.