| SERIALS a întrebat:

Cum poti deveniti actrita in filme pentru adulti?
Verisoara mea mi-a spus ca viseaza sa devina actrita in astfel de filme, si mi-a comunicat cand era beata. A zis ca se gandeste sa-i propuna unui amant ca sa se filmeze o partida de sex, ca mai apoi cameramanul sa monteze si sa faca un teaser de minim 1 min - maxim 1 minut, ca sa-l trimita la companiile de filme pentru adulti. Verisoara se intreba cum sa gaseasca un astfel de cameraman, poate plati 150 euro, ea e obsedata de imaginea ei, vrea multa lumina, camera performanta, obiective calitative, si totul sa fie Full HD sau 4k, chiar si daca va primi job, ea va refuza sa se filmeze in porcarii, se va filma doar in filmele de calitate superioara. Ce credeti despre verisoara mea? Credeti ca e nebuna? Si cum poate sa gaseasca un cameraman bun? Nu o va considera nebuna venind cu o astfel de propunere?

5 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

"Verisoara mea mi-a spus ca viseaza sa devina actrita in astfel de filme, si mi-a comunicat cand era beata."

Presupunând că nu faci trolling, dacă era beată nu cred că vorbea serios, dar dacă vorbea transmitei că video-chatul e mai avantajos acum ca o carieră în filmele pentru adulți. De ce? Simplu, că în dacă te documentezi un pic ai să vezi că în industria pornografică rareori găsești condiți de lux, iar în România așa ceva e inexistent.
Poate să încerce să ia legătura cu un studio de viodeo-chat ceva, se poate filma direct de-acasă live. Din ce m-am documentat așa la miștocăreală nu există un program stabil deci filmezi când vrei tu ( chestie similară cu vlogging-ul contemporan) dar e plătit mai bine.

| SERIALS explică (pentru SG1995):

Ea spunea ca vrea sa fie actrita, sa lucreze cu scenarii, cu oamenii de cultura, vrea sa intre in pielea diferitor personaje.

| SG1995 a răspuns (pentru SERIALS):

Păi poate să încerce să meargă la un stiudio să dea probe, dar să nu se aștepte la condiți de lux.

| CdeMetal a răspuns:

Vrea să joace așa, nu?
https://www.youtube.com/watch?v=2JmVetDkvmo
Daca da, vorbiți cu Johnny Sins.
Apropo, pentru tine îl recomand pe Rocco Steele că ai devenit spus că ai devenit gay.
O să-ți placă pulocul lui de 25 cm.

| Zabbyel a răspuns:

Ca sa atraga atentia, trebuie' sa si arate formidabil de bine.acolo e mare problema, in rest totul e easy happy pune-i o poza la avataru' tau love strucklove struck, si poate ii bag o pila in industria p0rnografica love strucklove struck