| Lluvia a întrebat:

Cum poti diferentia o dragoste neimpartasita de un orgoliu ranit?

2 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Nu au nicio treaba.
Nu iubesti ca sa-ti satisfaci orgoliul.Asta decat daca esti genul de fata care e obisnuita sa aiba un baiat cand si-l doreste, iar cand da de unul care ii schimba planurile i se pune pata pe el.Asta da, e orgoliu ranit.

| Mary_5158 a răspuns:

Nu e diferenta mare,e doar un pas intre ele.o dragoste neimpartasita-ai iubit dar nu ai fost iubit(desi poate mai sunt ceva sperante) orgoliul ranit-e deja un orgoliu, fara sanse, nici macar iluzii
e ceia ce mi-a trasnit prin cap citind intrebarea ta.alceva nu prea vad