| zambet_7896 a întrebat:

Vreau si eu niste status de ex Ma amuza baietii care se vaita ca au suferit din dragoste si ca: "Vai nenorocita draq ce a indraznit sa`mi faca!"Va ranit orgoliu` ma, NU sentimentele! dau funda:*:*:*

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Intr-o vineri am cunoscut o fata totul a fost superb, apoi incepand cu ziua urmatoare apar fel si fel de discutii cu alte fete si de acolo cand imi era lumea mai draga s-a produs un CAS si timp de 3 zile eram cu gandul la ea posomorat pana cand azi mi-a trecut si ma simt diferit