| FightLoveHope a întrebat:

Hey happy. Fundita'. As vrea si eu o melodie hip-hop, rap de preferat in care este vorba de cineva ranit in dragoste sau ceva de genul. Daca ar fi cantata de o fata ar fi minunat.
Detalii despre cum as vrea melodia( nu trebuie sa fie indeplinite toate):
-Sa fie cantata de o fata
-Sa descrie viata unei fete care a fost ranita in dragoste sau despre o dragoste neimpartasita(asta este esentialul)

Fundita pentru cea mai potrivita happy.

Răspuns Câştigător
| xxdd a răspuns:

Nu prea stiu cantate de fete...in general baietii sunt cu astathinking

Acustic si expresiv - zile trec

Acustic si expresiv - ganduri spuse

Acustic si expresiv - te astept sa revi
Solo - fara tine

Mc Ram & Sonia - cuvinte pierdute

Liric - nu mai suntem impreuna

Marco & Ana - Asa a fost odata

Loyal - iubesc sa te omor

Kaye Owen & dudah & oana - oare tu

Chriss - Ai ramas

Chriss - ultimu vers

George i feat Shaaman Dora- Ca 2 copii