| PiNkIiiIiIiEeeEeEe a întrebat:

Cum poti excita un baiat? Ce schimbari sufera corpul dupa contact sexuaal?

5 răspunsuri:
| windrime a răspuns:

Il saruti pe gat, pe piept etc, il lasi si pe el sa te sarute, nu faci tu toata treaba, daca sunteti singuri desfaci si picioarele, asta ii innbuneste laughing, nu trebuie sa faci cv cu el neaparat pentru asta, doar gen preludiu, daca nu vrei mai mult, asta e. Dar asta chiar l-ar excita. Succes

| Elvina a răspuns:

Îmbracă-te sexy, o rochie scurtă, un decolteu adânc, mișcări lascive, sărutări și mângâieri, mușcături, gemete, râsete, ruj roșu, tocuri înalte, epilată peste tot. Succes!

| Elvina a răspuns:

Eu asta am înțeles că se referă. Excitația face parte din sex nu din altceva.

| Andrei7520152 a răspuns:

Corpul nu sufera nu stiu ce schimbari dupa contactul sexual, decat ca devine moale o vreme (sti la ce ma refer!). dupa cam o juma de ora (cateodata mai putin, cateodata mai mult) e bun pentru inca o tura big grin

| DistrugatorulDeVise a răspuns:

Blowjob.Garantat.