| CarolinaXD a întrebat:

Cum poti face un baiat sa te placa....adica,ce va place voua baietilor la o fata..de exemplu va place ca ea sa se bage in vorba cu voi sau nu? va plac fete finute sau indraznete? funda,funda, funda!

Răspuns Câştigător
| Darky666 a răspuns:

Hey aici...si eu sunt baiattongue fi atenta, ca iti explic eu.
Nu trebuie sa te comporti diferit trebuie sa te comporti cum te comporti tu zi de zi, daca o sa te comporti diferit el o sa se obisnuiasca cu tine asawinking. Trebuie sa te bagi cu el in vorba si sa mai bati cate un apropo sa inteleaga ca il placi.
Ingrijeste-te cand iesi ca poate te vezi cu el si o fata neingrijita e ca o masina stricata.

13 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Pfff, mammi aaaa se vede ca esti micuta! Pai in primul rand, nu fetele agata baieti, ci baietii agata fete! In al doilea rand, voi nu pre agatati, voi sunte-ti abordate, prin felul cum aratati, daca arati bine sigur trebuie sa te bage cv in seama! Nu prea ne plac fetele vorbarete, vorbesc cam muult big grin si uneori prost, asa ca mai bine incearca sa provoci, la asta te descurci! Daca vrei sa iesi cu el p-afara, nu il intreba, ci fal sa te invite el pe tine in oras, determinal sa te invite, provoacal. Nu ne plac alinturile, si da ne plac fetele indraznete, shirete (viclene )! Daca ai si un decolteu si o fusta scurta, sigur o sa agati, insa nu prea cred ca va place sa atrage-ti atentia asa! Nu stiu mie unul nu imi place, si goala daca ar fi nu as fi genul! as prefera o fata pe care eu sa o pot dezbraca si nu repede, sa ma lase sa trag de ea, asa daca s-ar fi dezbracat usor, i-as trageoo un pic bine si muult laughing, si nu ar m avea farmec dupa! scuza-mi limbajul vulgar, sunt nesimtzit, mi-am uitat cei 7 ani acasa

| CarolinaXD explică (pentru Picasso):

Nu sunt prea micuta, am 17 anilaughingsi nu-i nimic in legatura cu limbajul vulgarwinking

| Picasso a răspuns (pentru CarolinaXD):

Bine micutoo cum zc tu tongue

| Chriistos a răspuns:

Depinde de baiat.

| Dafuqq a răspuns:

Buna,sunt si eu intr-un caz asemanator.
Sunt baiat si sunt disperat dupa o fata laughing
Acea fata nu prea vorbeste cu mine,poate este o tactica de a ei sa ma faca sa mor mai mult dupa ea.
Parerea mea e ca trebuie sa se bage in vorba sa ma sune cand e ceva,daca e ceva,sa imi dea cate un mesaj, sa fie vorbareata.
Normal asa ar fi, acum nu stiu tacticile voastre.
Mie unul, mi-ar placea sa fie mai indrazneata si mai vorbareata.
Nu timp de o zi, doua sau trei. Totdeauna!

| SlowMotionn a răspuns:

Buna Carolina. Sunt baiat si iti pot spune ce imi place mie:
1. Imi place ca o fata sa fie timida si chiar cuminte.
2. Imi place sa vorbeasca cu mine, dar nu sa se bage dintr-o data in vorba cand eu vorbesc cu altcineva.
3. Imi place sa fie modesta, nu sa fie o pitipoanca sau mai stiu eu ce.
4. Si aspectul conteaza, daca este de treaba, asta este tot ce conteaza.
5. Nu trebuia ca o fata sa se imbrace cu fuste mini sau mai stiu eu ce, important e ca ea sa fie frumoasa asa cum ii sta ei cel mai bine si nu trebuie sa copieze pe nimeni.

Sper ca ti-am fost de ajutor.

| FrozEenSoul a răspuns (pentru SlowMotionn):

Frate, tu cred ca esti pocait. Toti baietii isi doresc sa aiba o fata care sa fie " Rea " doar cu ei... Deci nu are cum. Iti zic eu ca mai repede cazi in plasa uneia cu fusta mini si care vb senzual. Deci nu ai cum sa nu cazi in plasa ei...

| AirsTyLe a răspuns (pentru FrozEenSoul):

De acord cu tine!

| FrozEenSoul a răspuns (pentru AirsTyLe):

Cred ca ala nu a mai stat cu fete sau are 10 sa fiu nebun de nu... straight face

| noname2021 a răspuns (pentru SlowMotionn):

Sincer eu is de acord cu tine dar foarte rar gasesti asa o fata...foarte rar

| AirsTyLe a răspuns (pentru FrozEenSoul):

Astea st singurele variante ca nu prea ar fi altele laughing

| SlowMotionn a răspuns (pentru FrozEenSoul):

Sincer, am avut si prietene "pitipoance" si stiu si de ce nu mai vreau. Nu neaparat am fost cu ele din " placere", dar fata ideala ar fi aceea care sa fie si cuminte, sa fie si o "bomba", dar nu asa de pitipoanca cum vor unii. Acum fiecare cu gusturile lui si apropo nu sunt pocait.

| allexxL a răspuns:

De obicei trebuie sa fii indrazneata dar sa nu intreci masura. Fete finute sau indraznete...depinde ce fel de baiat este el.Incearca sa ii zambesti tot timpul si sa comunici cu el!winking