| RedLove a întrebat:

Intrebare pentru baieti : Ce le place baietilor la fete?:S Cum poti sa ii fi pe plac unui baiat?

Răspuns Câştigător
| Andrey_5599 a răspuns:

Le place nu stiu... sa fie frumoasa sa aiba fund adica corphee hee si nu stiuhappy.S.

4 răspunsuri:
| alonet a răspuns:

Ca idee daca vrei ca baietii seriosi sa se uite la tine fi serioasa daca vrei ca cei care te vor doar pentru o partida de sex sau sa isi bata joc de tine fi asa... ca idee imbraca-te decent si comporta-te decent si vei avea in priajam ta oameni decenti... nu uita cine se aseamana se aduna, rabdare doar

| Killaritza a răspuns:

Buna,parerea fratelui meu deci ar trebui sa arate foarte bine sa nu fie grasa sa fie cu capul pe umeri sa stie ce face in special daca ai ochii albastrii esti foarte fermecatoarehappy si sa fii direct mereuhappycam atat sper ca te.a ajutathappylove struckPa.

| Andrewz a răspuns:

In primul rand sa arati bine nu e mereu neaparat.Si sa fii pe placu acelui baiat fiecare are gusturi diferitehappy

| Zippy a răspuns:

Ce imi place mie la o fata? Pai imi place in primul rand sa arate bine,sa aiba cat de cat aceleasi preferinte ca ale mele(in materie de orice pentru ca altfel nu prea as putea discuta cu ea.m-as plictisi de ea),sa aiba un miros placut, sa nu se imbrace ca pitzipoancele, sa nu aiba fite din astea de cartier.