| abcdc a întrebat:

Cum poti fi indragostita de 2 baieti in acelasi timp? rolling eyes. Voi ati patit asa ceva fetelor? sunt sigura ca nu e o atractie fizica.straight face

Răspuns Câştigător
| jolidon a răspuns:

Probabil sunt doi baieti total diferiti care se completeaza si formeaza pentru tine prototipul perfect. e perfect normal sa ti se intample si asta. adolescenta scoate la iveala o parte a noastra pe care nu am fi banuit-o vreodata. asteapta si vezi care dintre ei te place, care dintre ei se poarta mai frumos cu tine, care iti convine tie mai mult si de ce nu...a carui imagine fizica te atrage si ti se potriveste mai mult

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu ai cum, iti place de un baiat si pe celalalt il iubesti. In viata iubesti doar o persoana nu ai cum sa iubesti 2.

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Dha, am patit smug
Si era ciudat, nasol, derutant.
Dar pana la urma nu am mai ales pe niciunul :d

| Kazimir a răspuns:

Il iei pe acela care o are mai mare!

p.s. la inteligenta ma refer

| Broadband a răspuns:

I fain de tot sa fi indragostit
n-am intalnit pana acum...
nu stiu ce sa zic

| jolidon a răspuns:

Da iceman nu ii poate iubi pe amandoi dar tot ce e posibil. aici nu vorbim de oameni maturi, de fete ce au depasit adolescenta ci de o fata ce se afla in perioada cea mai complicata din viata deci este posibil nu putem vorbi de iubire. oricum adolescenta este perioada celor mai puternice emotii dar sunt de asemenea si foarte instabile. este perioada nehotararii