| RAY a întrebat:

Daca nu e atractie fizica intre doua persoane poate aparea iubirea mai tarziu in relatie? Ati patit asa ceva?

9 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

De obicei, exista atractie fizica, si iubirea nu mai apare.
Asta patesc de obicei.
Cu urate nu ies decat cand sunt beat si vreau sex, si nu m-am indragostit. Si de baut m-am cam lasat.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Mda se poate spune si asa.

| R0R0 a răspuns:

Eu zic că nu poate aparea iubirea in relatie.Nu am patit eu, dar poate au patit altii.

| Florentina9210 a răspuns:

Posibil, nu stiu. E o vorba; ''pofta vine mancand''.

Răspuns utilizator avertizat
| UnBroken2016 a răspuns:

DIn cate am vazut pana acum, nu. De fel fata e care crede ca poate in timp incepe sa ii placa de el dar pana la urma ii da papucii ca nu il place si in acel fel. Si le inteleg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebi daca pe masura ce relatia evolueaza pot iesi la iveala calitati ale persoanei de langa tine despre care nu aveai cum sa stii de la inceput si asta sa va apropie la nivel emotional. Adica, sa te indragostesti de un om ABIA dupa ce ajungi sa-l cunosti? Nu, Ray, e imposibil, contravine logicii si bunului simt...

| FrumusicaSufletista a răspuns:

Nu cred,adică asta am văzut în filme,dar în viață reală nu cred,cel puțin nu dacă eu sunt una din persoane,pentru mine are o oarecare importanță fizicul, nu neapărat cit de frumos este el, ci cit de îngrijit, ești frumos doar dacă te îngrijești, dacă el se îngrijește înseamnă ca este responsabil mai intii față de el și apoi față de cei din jur.

| alexutza22098 a răspuns:

Bună da eu am pățit acum un an jumătate am întâlnit pe prietenul meu la început nu am fost deloc interesată de el ba chiar l-am și respins dar după două săptămânii am zis să încerc fusesem ranita prea mult în trecut și îmi era fricăde o nouă relație