| llovethesky00 a întrebat:

Cum poti rani un baiat cand vrei sa te desparti de el,desi nu te merita? sa il ranesti maxi, la orgoliu..idei? big grin

15 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ce imaturitate...
Nu-ti revarsa frustrarile pe nimeni, altfel te vei trezi si tu victima frustrarilor altcuiva si n-o sa-ti placa deloc.
Cand gandesti urat si razbunator, vei primi exact acelasi lucru, ar fi bine sa stii.

| shadow72 a răspuns:

Te culci cu cel mai bun prieten al lui

| shadow72 a răspuns:

Ii spui..."stai linistit, esti mai bun la pat ca fratele tau"

| mihai69 a răspuns:

Problema nu cred că e cum să-l rănești pe el, ci cum va reacționa el la faza asta și cum o să arăți tu după aceea...

| neutrino a răspuns:

Sa faci sex cu cel mai bun prieten al lui, si apoi sa spui lumii intregi ca acesta este mai (bun) barbat.

| Oana92 a răspuns:

Pai ramai cu el! Sigur se va simti ranit cand isi va da seama ca a ramas langa o femeie care ii doreste raulwinking

Vorba aia, razbunarea e arma prostuluiwinking

| Seepty a răspuns:

Ii spui ca este un nimeni si nu vrei sa mai vorbesti cu el. Spui ca te-ai saturat de vorbele lui goale care nu au niciun sens in viata ta.

| Cristiann25 a răspuns:

Fie roata si patrata tot se intoarce ea odata!

| stark47 a răspuns:

Nu am sa te ajut in materia asta, tot ce pot sa iti spun eca daca tu consideri ca nu te merita, atunci el singur se raneste nepretuindute

| Neuronul a răspuns:

Fericirea ta poate fi cea mai bună răzbunare pentru ce-i care te rănesc! happy

| Solitude15 a răspuns:

Zimbeste in fiecare zi chiar daca esti trista si intoarcei spatele fii fericita asta il doboara iar slabiciunea il incurajeaza fundita

| DulceLup a răspuns:

De ce vrei sa-l ranesti? adica, spune exact ce intentii ai, astfel sa iti putem da idei in functie de gravitatea faptei sau greselilor lui.

| DulceLup a răspuns:

De ce vrei sa te desparti de el totusi?

| Andr33yy a răspuns:

Mai bine nu incerca sa faci asta, pentru ca o sa vina si randul tau si nu vrei sa te raneasca si pe tine altu

| Romania_Triviador_1996 a răspuns:

Păi, cu toate că nu cred că e un lucru potrivit ceea ce vrei să faci, trebuie să faci așa : Dacă știi secretele lui ii le vei spune cuiva de față cu el.
Sau : Te dai la cel mai bun prueten al lui, adică flirtezi cu el de față cu iubitul tău.
Și, când vrei să îi zici adio, îi spui că nici nu ți-a plăcut de el niciodată, ai fost cu el doar să te râzi de el, etc.