| Bastanul2018 a întrebat:

Cum poți sa agăți intr-un club?

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te duci la alea care au baut si sant betive, sigur ai sanse de reusita. La una care nu a consumat substante halucinante sau alcool droguri sansele sant mici sa ti-o pui pentru ca vede ca nu ai muschi si esti slab esti respins pe loc. Vezi sa nu fi tu ala beat altfel dai de o grasa si iti striveste oasele ramai paraplet dupa

| Bastanul2018 explică (pentru mgtow):

Sa știi ca mam gândit și la asta?

| RAY a răspuns:

Daca esti validat fizic, daca nu esti ce sa agati

| sierra1 a răspuns:

Ești fată?
ești băiat?
ești gay?
vârsta?

și apoi mai vb

| Bastanul2018 explică (pentru sierra1):

Și ce contează asta? Sunt băiat, și am 22

| sierra1 a răspuns (pentru Bastanul2018):

"Și ce contează asta? Sunt băiat, și am 22"

intr-un fel "acționează" un adolescent cu coșuri pe față, in alt fel un boșorog întârziat și in alt fel un fecior gay. Nu ne-ai zis, ești? (nu e o rușine...)

| Bastanul2018 explică (pentru sierra1):

Doamne ferește. nu sunt gay și nici nu am absolut nimic cu ei sau cu lesbienele, fiecare e dispus sa facă ce vrea cu viața lui?

| corbulalbrosu a răspuns:

Aproape sigur cu un portofel. Indicat sa fie cat mai grosut. big grin

| mgtow a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Uite ca stie my friend - nu e nevoie sa fie gros pentru ca o suma modesta poate compensa 1h de *** (2 ture) cu o curvá de apartament

| alina2k18 a răspuns:

Te duci in discoteca din sat si vezi tu laughing

| alexalx1234 a răspuns:

Ce să agăți în club? Fetele care merg acolo sunt panarame care sunt în stare să și-o tragă cu orice băiat în baie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iei undita. Sigur agati pe cineva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu un cârlig.