| Ddanut_Danutz_1998 a întrebat:

Cum poti sa cuceresti o fata?

Răspuns Câştigător
| domino22 a răspuns:

Fii tu isuti, nu te complica cu diferite chestii, nu te fa absurd si fii asa cum esti.Noua fetelor ne place cind pe noi ne urmaresc si nu se dau batuti. Daca fata nu te place las-o iar daca iti place cu adevarat de cineva invit-o undeva vb iar apoi sarut-o

5 răspunsuri:
| Frrramboise a răspuns:

Ce raspunsuri seci..pai ia vezi :
Depinde cum e fata. Unele sunt pe interes, si daca ai o masina frumoasa, o casa mare si multi bani problema e deja rezolvata.Asta daca vrei o pitipoanca pe langa tine.Mai sunt fete care apreciaza romantismele,sau unele mai baietoase (in cazul ala trebuie sa fii tu insuti) In principiu trebuie sa :
Fii atent la fizicul tau
- sa fii bine imbracat,nu murdar nu neglijent
- sa mirosi bine,nu sa fii transpirat dar nici sa arunci o sticluta de parfum pe tine,e respingator
Trebuie sa ai grija cum te comporti
- sa-i zambesti ( daca iti zambeste inapoi e deja clar ca e interesata de tine)
- sa o privesti in ochi,dar nu exagera,nu te holba la ea ca o sa creada ca esti obsedat
- sa-i vorbesti frumos,sa fii amuzant
-sa nu faci glume proaste la adresa altora ( eventual la adresa cuiva pe care ea nu suporta,asta ar fi un punct in plus pentru tine)
-sa NU faci niciodata vreo gluma la adresa ei, sa NU o contrazici,sa NU o critici
-spune-i ca e frumoasa asa cum e,nu te uita dupa altele in prezzenta ei,nu fii pervers,va crede ca vrei sa i-o tragi
-unele se lasa greu,trebuie a fii insistent,nu enervant,nu te da batut doar las-o si pe ea sa respire putin,nu trebuie sa fii umbra ei
- nu face crize de gelozie. Noi fetele nu suportam asta. Nici sa nu pari indiferent caci va crede ca nu iti pasa si e alta problema
-ai grija cu atingerile,sa nu te prind ca iti infigi mana in fundul ei sau ca nu-ti mai iei mana de pe picior, sau alte atingeri, astea lasa-le pentru cand aveti chef de tandreturi, giugiuleli, in niciun caz la prima intalnire
-nu fii cocalar!
-las-o sa se joace in parul tau laughing majoritatea adoram chestia asta raised eyebrows
-nu trebuie sa fii un smecher cu inima de piatra dar nici o mamaliga sentimentala care plange in lipsa ei..trebuie sa fii echilibrat, nu ne plac tipii prea duri, dar nici pampalaii
-in general fetele cuminti sunt in limba dupa baietii rai ( fie ar vrea sa-i schimbe, fie ar vrea ele sa devina rele in prezenta lor)
Deci ti-am vandut cateva secrete de ale noastre, te costa o fundita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu talent.

| Shavoo a răspuns:

Fa-o sa rada!

| Rebekka97 a răspuns:

Fii şarmant!:*

| LoolithaV a răspuns:

Depinde..sunt multe moduri in care poti cuceri o fata..si depinde si ce fel de fata este..mai intai de toate..respect-o.