| AdrianMaleaRonaldo a întrebat:

Cum poti sa cuceresti o fata

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cu cadouri deosebite. Oferă-i luna de pe cer.

| yhua a răspuns (pentru sadrian46):

Profitoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea cred ca este reteta generala. Depinde de la om la om. Mai mult, nu prea stiu ce intelegi tu prin "cuceresti".

| Sunshine123 a răspuns:

Bună! Nu există o rețetă universal valabilă, pentru că fiecare fată e diferită în felul său, prin urmare te sfătuiesc în primul rând să te împrietenești cu ea, să observi ceea ce o face fericită și ce nu, să îi cunoști preferințele, visele, așteptările pe care le are de la un potențial iubit și dacă simți că corespunzi criteriilor ei dar fără să te schimbi pe tine însuți pentru ea, atunci nici nu vei avea nevoie să încerci să o cucerești, ci va trebui să îi arăți că și tu ești un potențial candidat pentru rolul de iubit. Mult succes!

| yhua a răspuns:

Păpușă te dau o tura cu bmw