| lovestoryy a întrebat:

Cum poti sa cuceresti un baiat pentru totdeauna? astept parerea unui baiat.am mai citit pe net ca trebuie sa fii naturala. dar vreau pareri!big grin

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

''Daca ii iei de oua, inima si creierul te vor urma''.

Asta a spus-o un filosof.Deci,sa-l credem.

| aliybella a răspuns:

Sunt fata. dar cred ca nu poti, nu exista asa ceva

| NoSmile a răspuns:

Buna.vrei sa-ti fie sot? de vrei sa-l cuceresti pentru totdeauna? sunt fata,insa nu prea cred ca ai cum,poate doar cel care iti va fi sot va fi cucerit intotdeauna de tine(nu garantez)ca probabil dupa mult timp va ve-ti plictisi unul de celalalt. e bine sa fii naturala,intelegatoare, sa-i faci toate poftele, dar sa ai grija sa nu devina impotriva ta acest lucru.e cerandu-si orice ca stie ca vei accepta.fii tandra,arata-i mereu cat este de important pentru tine,si da-i de inteles ca si u iti doresti sa fii atat de importanta pentru el, incearca sa-l surprinzi de fiecare data cu ceva nou, incat sa nu se plictiseasca de ce poseda ''aksa''. sper ca te-am ajutat. funda?

| ania a răspuns:

Nu poti daca el nu alege liber sa-ti fie dedicat pentru totdeauna.Trebuie sa aiba dinainte convingerea ca poate sa ramana langa cuvantul pe care si l-a dat.

| alinutzzza a răspuns:

Numai fete ti-au raspuns. si eu la fel. tot fata. happy
Sincer eu nu cred fraza cu "Nu poti cuceri un baiat pentru totdeauna". trebuie sa ai asa ceva in sange. si sa-l bantui mereu. trebuie sa fii provocatoare, frumoasa, inteligenta, sa-i arati ca il iubesti, apoi ca nu-ti pasa. trebuie sa te folosesti de toate pasiunile lui. de fotbal, de biliard, de femei, de masini. etc. tot ce-i place acelui baiat. nu trebuie sa-l bati la cap. sa-i demonstrezi ca alta ca tine nu exista. sa-i faci pe plac uneori. alteori. sa-l faci sa tremure cand nu-i raspunzi la telefon. sunt foarte multe lucruri. dar repet trebuie sa o ai in sange. si sa arati impecabil. mai pe scurt sa fii femeia fatala.

| alex20011990 a răspuns:

Un barbat e simplu de cucerit! mai conteaza daca o sa fie fidel relatiei! nu e o regula anume, difera mult de la o pers la alta!
DAR sunt cateva chestii care trebuie sa le tii minte! 1.nu fi indiferenta, 2.acordai incredere dar nu il lasa sa hoinareasca singur prea mult(insoteste-l) 3.nu asculta mereu sfaturile prietenelor tale(cel putin asa e la baieti, nu poti stii ce are ea in minte) cele mai bune sfaturi sunt cele de la familie femei+barbati 4. daca tatal tau nu il place inseamna ca e cv in neregula cu baiatul. asta este parerea mea si sper sa iti gasesti pe cineva pe masura exista si barbati fideli si iubitori ''si la fete; pana acum am avut cateva prietene +ce am obs la cele din jurul meu 2din10 meritau dragostea oferita (la baieti e cam la fel) ai grijamde cine te indragostesti!