| babygyrl a întrebat:

Cum sa cuceresti un baiat? Cum sa te comporti, cum sa vb cu el etc etc.Nu vreau rapunsuri de genu:fi naturala si din astea.Pt ca asa sunt totdeauna dar nu prea merge, ceva in plus imi trebuie.

3 răspunsuri:
| butt3rfly16 a răspuns:

Nu iti trebuie nimic in plus pentru ca fiecare este unic in felul sau si intotdeauna exista o rezolvarewinking. Ca sa cuceresti un baiat ar trebui:
1.sa te integrezi in grupul sau de pr si sa iesi mai des cu ei pe afara
2.sa ii castigi increderea si sa va cunoasteti mai bine
3.sa ii zambesti, sa te uiti in ochii lui asa mai pe furis ca si cand i-ai fura o privire:X
4. dupa ce simti ca v-ati mai apropiat si aveti subicte de discutie ai putea sa-l intrebi ce parere are despre tine, cum te-ar descrie in ctv cuv si apoi totul va veni de la sine daca sentimentele vor si reciproce.Baftawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fai cu ochiu spune-i buna ce faci...

| theWizz a răspuns:

Te imbraci provocator si il chemi la tine. Il pui sa se uite cum te dezbraci fara inhibitii si pasional in timp ce iti torni sampanie pe sani. Apoi faceti sex si dupa doua numere apare si dragostea