| @*iubitza*@ a întrebat:

Cum poti sa faci ca baietii sa nu-ti mai dea cadouri scumpe chiar daca te plac?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Le explici ca tu nu esti materialista si vrei sa fi un om cinstit.

5 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Vorbesti de mai multi baieti, ca si cum tu ai fi o printesa si baietii respectivi vor sa-ti "cumpere " iubirea.ca sa acceada la mana ta. Asa cum ti s-a spus, nimeni nu te obliga sa le accepti, nici macar bunul simt.

| Castiel a răspuns:

Nu le accepti sau le spui verde in fata

| Nicky29 a răspuns:

Roagai frumos si spune-le ca nu este nevoie sa iti ia cadouri scumpe ca sa te faca sa te simnti bine si iti plac mult mai mult cele simbolice.

| CybeRAthlete a răspuns:

Nu le accepti

| EDUARD12 a răspuns:

Daca ai vrea ca baietii sa nu-ti mai dea cadouri nu te mai purta frms cu iei si spuneel in fata chestia ast