| Lumia350 a întrebat:

am o mare problema cum pot sa cuceresc o fata care are ca gust cadouri multe ii plac sai deie flori ii romantica dar in aceelas timp cum sa zic (ii mplac lucrurile frumoase si scumpe iar inca o problema e e ca ii plac baietii mai mari va rohg mult dati-mi sfaturi cit mai multe cacii ceiia ce am incercat nu merge deloc.

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cauta o fata modesta, nu te mai chinui.
Fata asta care iti place tie, e prea scumpa.
Si cand omul are un pret, nu mai valoreaza nimic.

| Seyko a răspuns (pentru greece12):

Bine spuswinking

| greece12 a răspuns (pentru Seyko):

Adevarurile sunt simple.

| neutrino a răspuns:

Fa-te mai mare ca ea.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Si la morti se practica multe flori etc, cadourile sunt din pomana, ca de a fost sambata mortilor; mai cresti, castigi la loto si ai cucerit-o; eu nu cred ca e singura fata de acest gen, vei deveni falit

| MDenisee a răspuns:

Las-o balta, nu e buna pentru tine, nu o sa te accepte asa cum esti, gaseste o fata buna happy