| FaraNume1245 a întrebat:

Ceva idei de cadouri la misto, dar nu scumpe?

6 răspunsuri:
| AndraTpu a răspuns:

Gasesti aici idei de cadouri potrivite: https://3gifts.ro/

| Axys a răspuns:

Ia un parfum laughing si da pe colegi si daca ramne gol oferail cadou celui mai imputit din clasa laughing La misto laughing) ia unu la 3 lei zarazavau.٩(●̮̮̃•̃)=/̵͇̿̿/'̿̿ ̿̿ ̿̿'̿'\̵͇̿̿\=(•̃●̮̮̃)۶
ca sa mirositi frumos cand intra vreo profesoara lamisto mai cocheta laughing in clasaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O gumă de șters dacă tot ''e la mișto''.

| bmliohndu a răspuns:

Ai putea merge la banca si sa schimbi(suma pe care vrei sa o cheltui) in monezi de 1 banut si le pui intr o punguta si le dai cadou(asta i am facut o unui prieten de majorat) laughing)) toata lumea s a amuzat teribil cand a inceput sa arunce cu monedele dupa noilaughing))
-o olita
-Niste chiloti din aia de baba imensi

| cipicu a răspuns:

Sigur gasesti ceva misto pe www.oaches.ro