| Sadness12 a întrebat:

Cum poti sa faci un baiat sa te placa? Dau funda

11 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nu poti sa faci asta. Daca un baiat te place, il face intr-un mod involuntar.
Ca si cum te indragostesti de un tip si nu sti ce anume te-a atras in halul in care in permanenta te gandesti doar la el.
La fel si in cazul lor, daca te place vei observa acest lucru, in cazul in care nu va face niciun pas, imi pare rau, mai exista si alti baieti. Keep calm!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Stai pe tocuri

| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti sa faci pe nimeni sa te placa, asa sunt programati oamenii, sa aiba simpatii si antipatii.
Dar, daca esti draguta si-i zambesti de cate ori va intalniti, probabil ca va sesiza si daca te place, va intra in vorba cu tine!

| OnuOnulică a răspuns:

Prin vorbe sau mai degrabă prin aspect fizic.

| DeathOfDreams a răspuns:

Spune-i că joci League of Legends.

| AlexDFY a răspuns:

Spune i ca iti place gaming ul sau fa i un oral

| AnoNymOuSS11 a răspuns:

Nu poti, trebuie sa aiba atractie pentru fizicul tau

| FanulMeu a răspuns:

Ii spui ca vrei sa te culci cu el happy.
Scuze happy, doar o mica gluma.
Poti incepe prin ai atrage atentia si a fi pe langa el, sa razi la glumele lui sa iti petreci timpul cu el, si daca dupa o luna nu se prinde ca esti interesata de el trebuie sa ii spui direct.

| LiviuAnonimul2003 a răspuns:

Eu nu stiu cum sa fac o fata sa ma placa laughing))

| AndreeaIlIubestePeZappyTV a răspuns:

Nu poti sa-l faci sa te placa. Iubirea este un sentiment care il ai fata de o persoana draga. Deci nu cred ca poti sa il faci sa te placa, sune-i ce simti pentru el si il intrebi daca simte la fel cu tine. Sper sa iti fii fost de folos raspunsul meu