| AlinElle89 a întrebat:

Cum poti sa recastigi increderea, inima unui baiat? (ne iubim, dar ne-am despartit din prostii/fleacuri)

Răspuns Câştigător
| IloveME a răspuns:

In primul rand ar trebui sa-ti mai dea o sansa ca sa ai ocazia sa-l acoperi cu toata dragostea care eu porti
n-ai nimic d pierdut! asa ca arata-i c inseamna pentru tine!

6 răspunsuri:
| St3fU a răspuns:

Arata'i ca il iubesti.si poate isi va deschide inimalaughing

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

O iubire adevărată nu se poate despărţi din prostii/fleacuri. Eşti sigură de ceea ce vrei să faci?

| LoveUbutUdontCare a răspuns:

N-as stii sa iti raspund exact...incredere ar trebui sa aiba, daca te iubeste inca, doar ca; daca totusi si-a gasit pe altcineva, e cam greu sa ii recastigi inima...
Lasa timpul sa decida. Nu grabi lucrurile, dar nu le lasa nici sa treaca, daca tu iti doresti ceva mai mult.
Succes

| mihaibr11 a răspuns:

Buna! Daca el e deschis inca, la o relatie cu tine, trebuie doar sa dovedesti ca il iubesti, sa fii atenta cu el, si cand vine vb de incredere faptele, nu vb trebuie sa vb. Succes

| Mike959 a răspuns:

Cu multa iubire, intelegere, fara a gresi prea grav si fiindu-i aproape mereu!

| dany3la a răspuns:

Arata-i cat de mult in iubesti:X