| andrea_1215 a întrebat:

Cum poti sa te apropi de un baiat? raspuns sincer funda

Răspuns Câştigător
| AnNe a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa inventezi minciuni daca intr-adevar simti o atragere pentru acel baiat fi sincer cu el.mai sti?! poate simte acelasi lucru.ininte de ai spune fi draguta cu el socializati.fiti prieteni nu se stie niciodata poate se infiripa ceva.bafta...funda?

5 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Intri in grupul lui. faci rost de id`. inventezi tu o minciuna de unde ai facut rost.si usor usor intri in vorba.isi da el seama ca vrei sa te apropii de el.te va invita afara si gaatabig grin

| HaMaCenTER a răspuns:

IL intrebi daca se linge cu tine. stai dracu cu gandu la scoala nu la baieti in *****:**

| LMC a răspuns:

Mai as avea o solutie : nu il minti, nu il iei la misto, mai multe...

| lienutza_6927 a răspuns:

Daraga Andrea casa te apropi de un baiat fi sincera cu el si luati mereu hotarari in preuna. incerca sa nu il minti sau sa inventezi scuze banale cand ai vre sa vorbesti cu el fi curajoasa si cerei idiul de mess sa fltreza cu el poate te observa si se indragosteste de tine

| andreeutza_1777 a răspuns:

Faci si tu rost de id lui vorbesti cu el si poate te vei apropia de el