| alex300 a întrebat:

Cum poti sa te indragostesti de o pesoana apropiata

4 răspunsuri:
| cryssa a răspuns:

Simplu

| DeEeA_2049 a răspuns:

Dragostea vine de la sine :X

| ŁοłłϊÞοÞ a răspuns:

Dragostea apare cand te astepti mai putin big grin :X

eu una nu cred ca m-as putea indragosti "intentionat"... adica sa-mi pun in cap "trebuie sa-mi placa de X"...
oricum... daca vrei sa te apropii mai mult de o persoana draga, incearca s-o scoti in oras, sa vorbiti mai mult, sa-i oferi mici cadouri, mai rar (pun accent pe "rar" pentru ca se poate invata cu ele si asta nu e foarte bine sau poate crede ca esti prea insistent) si uite asa, cu incetul, te poti atasa mai mult de respectiva persoana

Succes! kiss

| N3wStyl3 a răspuns:

Te apropi de acea persoana incerci sa afli ce i place sa vedeti daca va potriviti sa aperi acea persoana si sa i arati ca o iubesti dar daca sunteti cumva prieteni si esti indragostit de ea si nu sti daca ea de tine afla sa nu va stricati prietenia! funda?