| asdfghjkl321 a întrebat:

Poti sa te indragostesti de doua ori de aceeasi persoana?

18 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poti dar nu cred ca la fel ca prima data

| darrio2007 a răspuns:

Sigur ca da.

| iubesc a răspuns:

Si normal ca poti, totul e sa vrei.

| Wøodenpints a răspuns:

Doar dacă-i ultimul om de pe pământ și extratereștrii încă n-au aflat de existența Terrei.

| Felys a răspuns:

Practic nu merge sa te indragostesti din nou de cineva de care esti indragostit,chiar daca intervin certuri, despartiri, in adancul inimii tot exista iubire, de aceea dupa o noua reintalnire dupa un timp reapare flacara iubirii, insemna ca intr-adevar ai iubit persoana respectiva si sentimentele pe care le-ai nutrit candva au revenit la suprafata

| Naяutσ a răspuns:

Da, poti sa realizezi ce ai pierdut si asta te face sa iubesti din nou acea persoana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa te indragostesti de el de o mie de ori, in fiecare zi. fiecare gest al lui, fiecare privire poate misca fibre interioare sensibile.
da, te indragostesti de el la infinit.

| comsacodrut a răspuns:

Da cred

| andreea9701 a răspuns:

Da si e foarte usor

| Capriciu a răspuns:

Normalsi mie mi s-a intimplat acest lucru.

| Messerschmitt a răspuns:

Nu. Stii de ce? Pentru ca acest sentiment persista inconstient. Este ca un fel de reactivare.

| belysa a răspuns:

Cum sa nu, si este chiar foarte frumos spun din propia experienta, i-mi iubesc iubitul foarte mult, dar am fost despartiti o perioada, dar ne-am impacat deoarece de cate ori ne revedeam cand eram despartiti ne indragosteam din nou, si am decis sa ne impacam deoarece nu mai puteam sta unul fara celalalt.Pup si succes

| EmaTanase a răspuns:

Da se poate. Adica dupa o perioada in care credeai ca sentimentele tale s-au risipit pentru acea persoana redescoperi ca de fapt tu ai fost mereu indragostita. Oricum e un sentiment foarte frumos de regasire intre doua persoane.

| TheDarkestBeauty a răspuns:

De ce nu? Totul e posibil.

| didii5 a răspuns:

Da

| eMkaFORyou a răspuns:

Da

| Dorina23 a răspuns:

Dupa parerea mea nu te poti indragosti de 2 ori ce aceiasi personana...

| Aztex a răspuns:

DA...