| âηgeℓ a întrebat:

Cum poti uita un baiat, care l-ai cunoscut pe internet... dar te-ai indragostit de el? e dificil sa-l uit, am incercat, dar totusi nu pot...va rog dati-mi sfaturi.

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cum poti uita un baiat pe care l-ai cunoscut pe internet...
Cu un baiat pe care sa-l cunosti LIVE.
Sa se uite in ochii tai si sa-ti spuna ca esti perfecta.
Sa te ia de mana si sa-ti poti lasa capul pe umarul lui...
Nu traiesti intr-un pustiu, sunt atatia baieti in jurul tau.
Da-le o sansa!

| BeBebuu a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatiesad
Iar.
Ma chinui da incet, incet se poate.e greu da nimic nu e imposibil sad
Incearca sa cunostii alt baiat care sa iti placa mult si sa te faca sa il uiti pe el...incearca sa te gandesti ca n-are nicun rost sa te gandesti la el. daca chiar nu are.oh go on viata e frumoasa nu se termina la un singur dobitoc care te face sa suferi...sad

Hai t pup si sper sa reusesti ce ti.ai propusbatting eyelashes:*