| RamboBike3 a întrebat:

Va cer sa imi dati sfaturi! Am cunoscut un baiat super de care m-am indragostit dar el s-a indragostit de prietena mea dar prietena mea nici nu il baga in seama ..Cum sau ce ar trebui sa fac sa aflu dacda ma place si pe mine sau daca as avea sanse la el?

Răspuns Câştigător
| Dienuttza a răspuns:

Pai daca o place pe prietena ta si vede ca n'ui merge cu ea. si te'ar place pe tine s'ar da si la tine Ca sa poti sa vezi ca te place s'au sa stie el ca tu il placi ar fi usor! Puneti prieteni sa te ajute in cazul asta de exemplu sa vorbeasa cand stau pe langa el de tine si sa spuie ca tu s'ar putea sal placi sau. alte chestii si daca vrei ca el sa te placa s'au tu sa iti dai seama ca te place bagate putin in seama, atragei atentia, apropiel de tinehappy Sper ca te'am ajutat cu cevahappy

1 răspuns:
| Isabella15951 a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa va strice prietenia din moment ce amica ta nu il baga in seama. Incearca-ti norocul la el, nu poti niciodata sa stii "de unde sare iepurele"