| anonim_4396 a întrebat:

Cum preferati sexul protejat sau neprotejat. cu argumentarea raspunsului va rog...va rog din nou pentru scoala

7 răspunsuri:
| raspunz a răspuns:

E bine să faci sex protejat cu prezervativ. Nu faci copii, nu iei boli cu transmitere sexuală.
Dacă ai o relație de lungă durată, monogamă și ambii parteneri sunt sănătoși se poate folosi protecția prin anticoncepționale.
Sexul neprotejat se face doar când vrei să faci un bebeluș.

| Eternitas a răspuns:

De când se face aşa ceva la şcoală? Mai bine spuneai curiozitate...Plus că e ceva intim :-s.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Esti troll ul perfect. :d

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

Pentru scoala... ce chestii mah.

| dreamgirl94 a răspuns:

Protejat.nu vreau vreun bebehappy
si nu cred ca ti se cere asa ceva la scoalarolling on the floor

| iam2good2u a răspuns:

Ce caterinca. cica pentru scoala. si marmota invelea marijuana in staniol, nu?

| SelenaAdina a răspuns:

Protejat.
Exista boli care se transmit pe cale sexuala.
Si mai exista si aparitia unei sarcini nedorite.