| Lowii_Andreii_1997 a întrebat:

Cum provoc un orgas unei fate fara sa o dezbrac?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ai idee ce greu e sa ii provoci un orgams cand o fu.ti. Tu vrei sa fii un fel de Chuck Norris al fu. tutului?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un masaj shinto la talpi, cu gura, ar fi o solutie... da' trebuie sa te pricepi! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune-i pe calc un film pornowinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar sa nu fie piraterie, ca al opreste pro tv ca pe vplay, exact cand sa ajunga la finish!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai povestesti de pepe si gloata lui, de mutu si cati bani mai are, efectul este garantat 100%

| Paulaaaaaaaaaa a răspuns:

Orgasul..., ce naiba mai e si ala... aaaaaa vroiai sa scrii orgasm.
Orgasm fara act sexual,... Freaca-i clitorixul, sau ii faci o gaura in pantaloni, faceti sex, ii produci orgasm si nici nu o dezbraci, ai nevoie de o foarfecansau cutit pentru a-i face gaura in pantaloni.
Funda?

| nhgvhyg a răspuns:

Stii cum o dai pe spate? Invatand sa scrii!

| StefanCelMareIubeaFemeileDES a răspuns:

Cu foarfeca!

| Claudiu23 a răspuns:

Daca te intereseaza asta pe la vreo 14-15 ii bine, cum dracu sa ii faci orgasm fara sa o dezbraci, gandeste un pic LAWL