| Rowanna09 a întrebat:

Cum refuzi elegant un barbat? astept idei. Cea mai buna idee primeste funda.

Răspuns Câştigător
| Alex a răspuns:

Poti sa zici:
"Nu vreau relatie acum. Prefer sa fiu singura. Imi pare rau. Nu sunt fata care te merita. Sunt sigura ca o gasesti o fata potrivita pentru tine. As vrea sa ramanem numai amici. Esti un baiat de treaba! Sper sa intelegi!"
Neaparat trebuie sa zici in 4 ochi.

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ii spui "regret, nu sunt pregatita sufleteste pentru o relatie in acest moment". Bafta!

| mgtow a răspuns:

Ii spui: imi pare rau dar nu vreau sa am o relatie serioasa cu tine.

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Îi poţi spune că încă nu eşti pregătită pentru o relaţie sau că pentru moment este necesar să fii singură.

| Patry a răspuns:

Ii spui pur si simplu: Nu mersi / multumesc.

| Mary_5158 a răspuns:

Taci si zimbesti,adica nu vorbi cu el, respinge-l cu privirea, si nu il lua in seama.asta daca nu indraznesti sa-i vorbesti
altfel ar fi sa-l inviti la o cafea si sa-i explici calm situatia, fara reprosuri, fi inteligenta
cam asa

| bebetho a răspuns:

Ii spui sa nu se supere ca-l refuzi si sa tina capu' sus ca mai sunt inca 4 miliarde de femei pe lumea asta si sa aprecieze modu in care-l refuzi pentru ca esti sincera nu l-ai luat cu prostii gen : Nu esti genu meu sau am prieten etc.

| Deea2011 a răspuns:

Ii spui ca esti pe invers laughing