| CosminIstoc a întrebat:

Fratilor, dati-mi si mie niste idei ce sa fac vara asta. Adica. nu prea am ce sa fac. Afara n-am cu cine sa ies ca prietenii mei nu vor sa iasa, ba cand vor nu ii lasa parintii.
Astept idei. Cea mai interesanta idee primeste funitza.

Răspuns Câştigător
| CrazyGirll a răspuns:

Hmm.Daca cu prietenii n'ai ce face...
Du'te la mare..Cu iubita(Daca ai)
Incerca sa convingi macar 2-3 prietenii sa va bateti cu apa big grin
Funda? big grin

| CosminIstoc explică (pentru CrazyGirll):

rolling on the floor) Iti dau funda. da alte idei n-ai?

| CrazyGirll a răspuns (pentru CosminIstoc):

Mi'ai dat'o deja! N'ai vazut? laughing

| CosminIstoc explică (pentru CrazyGirll):

Stiu. dar alte idei nai? happy

4 răspunsuri:
| snzpaul a răspuns:

Dacă prietenii tăi actuali nu vor să iasă, încearcă să-ți schimbi grupul de prieteni, e vacanță, nu sta închis în casă.
Fă-ți o prietenă, în timpul liber, scăpă-te și de temele de vacanță...