| Hjerpseth a întrebat:

Cum sa abordez o fata care o plac si mereu ma imbratisaza cand ne vedem. ce sa-i zic cum sa fac

Răspuns Câştigător
| Alexaa_4438 a răspuns:

Pai trebuie sa stii si ce fel de fata e. Daca e de aia care ii pupa si ii imbratiseaza pe toti asta inseamna ca nu o sa stii niciodata pe cine place cu adevarat. Daca ea face chestiile astea doar cu tine si e putin mai timida inseamna ca esti un tip norocos si ti-ai gasit prietenawinking

3 răspunsuri:
| Laurentiu_4547 a răspuns:

Imbratiseazo si tu pupo pe obraz si daca stii ca te place si ea nu ezita spune-i ca iti place de ea. Funda?

| WasabiLee a răspuns:

Fetele imbratisaza des, mai ales la intalniri-despartiri. Daca tie iti place de fata, incearca sa o cunosti mai bine, vorbeste cu ea, apropie-te de ea trepat cat de mult se poate. Momentul oportun in care tu vei putea sa ii spui ceea ce simti va veni de la sine, fiindca pe parcurs, cu cat o cunosti mai bine vei sti daca si ea simte la fel pentru tine. Bafta!

| Oannaa96 a răspuns:

Spune-i ce simti.happy ..si poate ca si e simte la fel..si poate veti avea si sne de a fi impreuna
important e sa stii modul in care sa i spui. poarta`te serios si spune-i ceea ce smti. funda?batting eyelashes