| valentina_2723 a întrebat:

Cum sa abordez un baiat pe care il plac adica sa-mi exprim sentimentele? mereu incerc si de fiecare data cand ajunge aproape de mine nu mai pot spune nimic sau ma balbaisadsadsadajutati-ma! va rog! cum pot sa-mi exprim sentimentele? fundahappyhappy

Răspuns Câştigător
| sophy_5853 a răspuns:

In primul rand, ai mai multa incredere in tine. E normal sa ai emotii, insa nu ai nimic de pierdut... dimpotriva, gandeste'te ce frumos ar fi sa scapi odata de timiditate si sa descoperi ca si el iti impartaseste sentimentelewinking asa ca data viitoare cand il vezi fi mai sigura pe tine.succes

4 răspunsuri:
| TheWorstNightmare a răspuns:

In primul rand, nu-i zi personal, spune asta cuiva care barfeste, va zice la toata lumea, inclusiv celui de care iti place.

| CrazySoursD a răspuns:

Exerseaza in oglinda!

| Andreea114820 a răspuns:

Eu zis sa ai mai multa incredere in tine si sa spui mereu, in gandul tau : "Pot sa o fac si pe asta!" Daca lasi sentimentele sa te domine niciodata nu o sa poti sa spui sau sa faci nimic...

Sper ca ti-am fost de ajutor... te pup :*:X

| andrei_4094 a răspuns:

Abordeaza unu care nu-ti place, pentru experienta laughing