| aalleexxaauj a întrebat:

Cum sa aduc ceva nou relatiei mele cu iubitul meu suntem impreuna de 1 an si 8 luni

4 răspunsuri:
| Awesom a răspuns:

Pai poti sa aduci trei lucruri noi relatiei voastre: orgii, menage a trois cu tot felul de necunoscuti si swingeri.

| neutrino a răspuns:

Ati putea sa va vopsiti.

| Euletitia a răspuns:

Buna! Mergeti si petreceti un weekend intr-un loc special, fa-i iubitului un cadou deosebit, asa fara nicio ocazie, doar ca sa-l vezi fericit, trimite-i mesaje de buna-dimineata si noapte-buna, spune-i des ca-l iubesti, rasfata-l cum stii ca ii place lui mai mult.

| Sfatosul2012 a răspuns:

Pai na ce scartaie? sexual / sentimental? trebuie sa ne dai mai multe informatii...winking