| sleeppy a întrebat:

Cum sa aflu daca unui baiat ii place de mine, mereu cind ma vede face priviri lungi cum sa aflu ajutati-ma, eu putin il plac, insa citeodata as dori sa vorbesc cu el dar nu am curaj, incurin voi avea discoteca si va fi si el ce sa fac, cum sa ma imbrac sa ma machiez? sa vorbesc cu el? ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| SimpleName01 a răspuns:

Fii tu. Pentru ca decat sa te placa pentru ce nu esti bai bine fi cum iti spune tie inima. Vorbesti cu el, dansati mai spune o gluma, mai radeti mai glumiti. Rasul e cheia iubiri si a fericiri.Bafta.

1 răspuns:
| nicoll7 a răspuns:

Du-te la discoteca... flirteza cu respectivul si vezi daca iti merge. daca si el arat k te place atunci bate apropouri k il placi ...nu ii zi direct