| rido a întrebat:

Cum sa agat o fata mie imi place foarte mult de ea si ei de mine plz

3 răspunsuri:
| Mariaa20 a răspuns:

In primul rand fetelor le plac bomboanele si florile. dai o cutie de bomboane sau flori si invit-o la un suc.acolo va veti imprietenii mai bine!

| roxanaaa a răspuns:

Pai daca va placeti reciproc. du`te tu si fa primul pas. iti spun daca i spui tu o sa` fiti impreunathinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai incearca sa te imprietenesti cu ia dar iti dau un sfat (sa nu ii spui din prima ca o placi sau sa ii ceri prietenia pentru ca ia atunci se va da inapoi. poti incepe prin a vorbi cu ia cat mai mult dupa ii ceri nr de tel dupa o inviti la un suc si dupa ce petreceti un timp impreuna si o sa va simtiti bine impreuna poti pune marea intrebare. mult succes sa ma anunti daca ai reusit sa o agati