| Andrei_Andrei_1999_OhIh a întrebat:

Cum sa aleg? Eu iubesc pe cineva si nu stiu daca si ia ma place
.Si azi o prietena a zis ca ma place.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci se rezuma la ceva extrem de simplu, o intrebi in mod direct fara ezitare daca accepta sa-ti fie prietena/iubita. In caz contrar cu rusinea mori de foame, cu adevarul in mana si cu penisul in pantaloni. Daca ai fi fata as mai intelege dar ma intreb tu ce esti, barbat sau maturoi? Succes.

1 răspuns:
| biadia a răspuns:

Nu intra niciodata intr-o relatie doar pentru ca cealalta persoana te place. Ceea ce tu ar trebui sa faci este sa ii spui acelei persoane ce simti pentru ea pentru a vedea daca simte la fel.