| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa cuceresti o fata care nu te place

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

Esti sigur ca nu te place? incearca sa iesi cu alta ca sa vezi reactia ei, daca te placae va incerca sa iasa cu tine daca nu, ghinion.

278 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Depinde... Daca chiar nu te place, atunci las-o balta!
Daca insa doar se preface, atunci inseamna ca te provoaca!
Invit-o la o cofetarie, singura. Daca accepta, atunci esti castigator. Daca i-a placut, a doua zi ii dai si un fir de trandafir, rosu (dar sa te intalnesti cu ea doar in 2)! Atunci vei sti care este atitudinea ei adevarata fata de tine!

| psiholoaga a răspuns:

Daca iti da semne clare ca nu te place, nu mai insista. Devine obositor si inutil.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil ca pana acum ai incercat mai multe variante.acum e cazul sa vezi cum reactioneaza daca devii indiferent.aici iti vei da seama cu adevarat daca te place sau nu. daca te place va veni ea la tine, daca nu...cauti alta si gata.nu are rost sa te impotmolesti la cineva care nu iti da atentie si care, poate, nu te merita!

cristian
| cristian a răspuns:

Poti sa o cuceresti ca pe o reduta dar dragoste cu de-a sila nu se poate. Ce te faci cu o statuie?

Alte răspunsuri
| nick19 a răspuns:

Afla ce ii place cel mai mult... arata-i k chiar o iubesti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate am si eu problema asta...nujh...eu d obicei sunt tipu ala gen antonio banderas. dar asta mi-a pus kpaclaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu o bag in seama si vine ea la mine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai Banderas care esti, tu razi? deci nu prea iei in serios pe "asta care ti-o pus capac". Eu zic ca ar trebui sa te mai gandestihappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inceark sa fii de gasca...sa te comporti bine cu toate fetele...si mai ales prietenele ei... daca ele vor zice despre tine de genu ce dragut. oh sweet, ea va fi invidioasa si imediat va sari cu commentarii da stiu. e si dragut.catetongue...dar daca chiar e o. tafnoasa cu fite sa stii ca chiar nu are sens sa te iei dupa ia.las-o in pace...sunt mii de fetewinking!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci prietene, sau prieteno straight face, daca vrei sa iesi cu o fata... nu se stie daca te place/ nu te place... oricum incearca si nu te gandi la : nu o sa reusesc... gandeste-te asa : nu mor, nu ma bate laughing etc. deci daca vrei sa iesi cu o fata, be the man big grin succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am o fata in cartier...am invitat-o la un suc si a zis ca nu poate ca are multa treaba etc...si am zis sa o lasam pe luni(atunci era sambata), spunandu-i sa se mai gandesca si sa-mi zica atunci... ce fac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa curesti fete cu mint si cu atetie daca iti dai seama poti castiga ceva

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Urmaresti cea ce ii place si ii faci pe plac ii daruesti totul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Modern Warfare 2 Data lansarii: 10. 11. 2009! deci te place big grin

| aminn a răspuns:

Foarte simplu... laughing urmati pasii urmatori : 1- Cunoaste-i anturajul, lumea e mica, imprieteneste-te cu cativa. 2- Iesi cu acei cativa de cateva ori si formeaza-le o impresie minunata despre tine. 3- Ei sigur se vor duce sa zica grupuli peste ce persoana au dat si in curand vei fii invitat la o petrecere, du-te... nu fii fraierwinking 4- Fata pe care tu o placi dar ea nu te place va fi acolo asteptand baiatu misterios despre care tot s-a vorbit. 5- Cand vei intra va fi un shok pentru ea, poate ca nu va vorbi cu tine 1-2 ore dar crede-ma ca intr-un final te va intreba cum i-ai cunoscutwinking 6- fii inteligent si nu ii spune motivul adevarat, spune-i ca voiai sa iesi din cotidian si ca desi nu stiai ca noii tai prieteni o cunosc, te bucuri ca sunteti acolowinking 7- Pasul critic aici... dupa party incearca sa fii tu ala bunu si condu-o acasa ( ideeal ar fi sa ai si masina ) 8- Nu incerca sa o saruti, a 2-a zii cheam-o in oras si vorbiti despre party apoi plimbati-va si spune-i ca o placi intr-un mod cat mai subtil... (NU BATE mai mult de 1 apropo)... in rest totu va fi de la sine, aveti increderewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu o baga in seama cateava zile
las-o pe ea sa te bage in seama

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt si eu intr'o situatie proasta imi place de pretena mea cea mai buna si ei nu ii place de mine ce sa fac? ca nu stiu cum sa ma mai invart ca sa ii placa de mine .am incercat sa fiu ca ea dar m-a refuzat si na.nu stiu ce sa fac vreau pareri pls

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prima oara o inviti la o prajitura daca accepta esti norocos daca-ti da semne c nu te place nu mai insistabig grin. fa-o geloasa si ai sa vezi ca o sa se dea la tinelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Du-te la ea acasa si vezi daca o chemi la poarta vine daca nu vine si baga motive de genu fac baie, efrig inseamna ca trebuie sa te dau la alta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca trebuie sa o fac geloasa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai 1 la mana fii tu insuti. Mie imi merge intr-un singur fel... o fac sa rada ...fii putin funny o sa-ti zambeasca si daca rade si se uita in ochii tai inseamna ca ai cucerit-o.CREDETI-ma mie mi-a mers de cateva ori smugsmug

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca am facut o fata sa-i placa de mine si mie imi place mult de ea dar ea nu vrea prieten ce sa fac? cum sa o fac sa stea cu mine daca ma place dar nu vrea prieten? sad pls

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Simplu... mie mi-a iesit de 3 ori in acelasi fel1. du-te la sala sau fa flotari, tractiuni etc. 2 Incearca sa ai note (la scoala)la fel de bune ca ale ei sau chiar mai binewinking 3.afla unde sta, care sunt prietenii ei etc.4.Incearca sa apari prin cartier pe la ea cu gascala un basket si cerele prietenilor aia ai tai sa te lasa sa iesi tu in fata dintre toti, sa pari mai smecher ceva. 5 Ia contact cu ea parand ca nici nu o bagi in seama si ajto la ceva(dai 5 bani ca nare sa dea rest). 6Dupaia o intrebi cum o cheama detalii pe care tu le stai de mult timp si cerei un nr de telefon/ID. 7 Vorbeste cu ea pe mess si fa-o sa se simta ca este cea mai speciala fata din vizta ta. 8 Aici va las pe voi fratzilor, scoate la un film, cofetarie si NU uita sa PLATESTI tu, NU VA CHINUITI DACA NU ESTE FATA VISURILO VOASTRE! BAFTA!

| UnOarecare a răspuns:

Daca o fata nu va place cum puteti sa spuneti ca nu o bagati cateva zile in seama si ca dupa o cuceriti sigur?
Respect pentru cei care au dat intr`adevar sfaturi utile!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

invita o alta fata la cofetarie si ai sa vezi daca te place da ce intr-adevar ia iti va cere sa i dai numarul de telefon 0769673237 eu asa am cucerito
dar iti provoaca o durere de cap

| iceheat a răspuns:

Un pic de ajutor pls ii o fata cu care ma inteleg foarte bine da ei ii place de altu si acel baiat nu e deschis pentru o relatie cu ea cum s-o fac sai captez atentia si cam in fiecare zi vb cu ea pe skype foarte mult vreau sa stiu sa rament prieteni buni sau sa-mi incerc norocu?

| iceheat a răspuns:

Este o fata cu care ma inteleg super vb cu ea in fiecare zi pe skype foarte mult da ei ii place de altu de la ea din cls da acela nu este deschis pentru o relatie ce sa fac sa raman pr foarte bun cu ea sau Give a shot?