| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa cuceresti o fata care nu te place

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

Esti sigur ca nu te place? incearca sa iesi cu alta ca sa vezi reactia ei, daca te placae va incerca sa iasa cu tine daca nu, ghinion.

278 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pei, nu iti imagina ca este ca in filme, cand 2 persoane la inceput se intalnesc, el se indragosteste de ea, ea are pe altcineva, se intalnesc din nou, se urasc si intr-un final se indragostesc, nu, nu este chiar asa, in zilele noastre daca o fata nu te place numai insista, nu merita, si acel sentiment de "indragostire" il simit la orice fata dar poate fi inselator, daca nu te place nu te place, uitate in jurul tau la acele fete care te considera dragut si tu nu le-ai acordat atentie deloc, sa stii ca nu atractia fizica conteaza!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@iceheat - eu zic sa o lasi pentru ca ea te vede doar ca pe unu bun prieten, am mai auzit textele astea, un fel de scuza ca sa nu te superi thinking sa nu iti imaginezi ca suntem in filme :p.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trimitio drept in p..., si capu sus, lume e plina de fete!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am tot citit despre ce ati spus voi...si am zis sa va dau si eu un sfat... daca vrei sa o cuceresti pe o fata care nu ii place de tine trebuie sa procedezi in felul urmator. 1:incerci sa vorbesti cu ea cat mai deschis, fa-o sa se simta bine cand vorbesti cu ea, sa fie fesela, cauta subiecte de vorba cat imi distractive, ca sa vaa fata ca tii la ea, incearca sa o inviti la un suc ceva, o plimbare in 2.sa te apropii de ea, chiar daca nu ii place de tine, tu o iei cu storui ca mai vreau doar sa fim prieteni, si ai sa vezi ca pana la urma o sa fii cu ea. cel imi imporatant lucru sa nu incerci sa o saruti cu forta asa cum am facut eu ca strici totu, incearca pe cat posibilu sai arati ca o iubesti dar in acelasi timp sa nu ii arati ca esti disperat, fa rost de nr ei si aplica tot ce va-m spus si vedeti daca merge treaba.baftawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De obicei stau cu vededragute si baieti sunt invidosi
dar de data asta am intalnit o fata dupa care is mort
si joaca dur.am stat cu ea 8 luni dar nu stiu ce a apucato... sfat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O lasam in pace, gasim alta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa fi cat mai obraznic si needucat, vorbestei urat, fa-o sa se simta prost, fa ceva care sa o enerveze, ia-o la misto, amuzate pe seama ei, ETC! Dar la sfarsit spune-i ca o iubesti si ca te gandesti doar la ea! laughing! Oricum nu mai ai nimic de pierdut! Fi baiat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Omule e simplu trebuie sa vb mlt cu tipa, adica sa aveti ceva in comun. De ex. eu m-am indrgostit de o tipa care nu ma placea si stiam asta. am intrat in discuti cu ea intrebando daca stie un film/o melo/ o...etc. ceva acolo nu stiu si am gasit c ii placeau ei, filmele asa uitanduma la niste filme am inceput sa vb cu despre ele o sap apoi nu am mai bagat-o in seama, practic era indiferent cu ea sa vad daca a inceput sa ma placa. 2-3 zile nu am vb cu ea si in a 4 zi m obs ca ma place cand mi-a zis asa : hei cf nu mai bagi lumea in seama? si atunci mi-am dat seama ca poate ma place si am inceput sa vb mlt chiar foarte mlt (un lucru foarte esential sa ai c vb cu ea ) asa am inceput sa imi dau seama ca daca e sa iesim am c sa vb cu ea. Din acest pct nu trebuie sa ii arati ca esti disperat trebuie sa o faci pe ia sa fie disperata. Nu trebuie sa ii arati ca esti diperat dupa ea da nici ca o respingi trebuie sa te comporti cu ea normal sa vb calm si ia va face toata trebuiewinking (sa nu intelegeti altcevalaughingbig grin ) dupa o sap de tot vb am intrat seara pe mess si tipa m-a intrebat daca vreau sa ies cu ea la un suc mrg ( aici trebuie sa dai un rasp indeferent ceva de genu da mrg totusi ma plic in casa sau ceva de genu nu uita trebuie sa ii dai impresia ca are si ca nu are shanse cu tine din mai mlt motive 1poate e o tipa care nu se combina cu ori si cine 2poate e o tipa care e pe interes (asta are mai mlt sanse ) si 3ca sa nu pari un fraier). De acolo trebuie sa ii dai impresia ca iesi cu mlt tipa asa la un suc la o plimbaric blablabla.Nuj daca va ajuta sau v-a ajutat da asta mi se pare foarte simplu si usor pentru toata lumea si va urez succes si nu uitati dragostea nu trebuie sa excluzi dragostea si u poti sa te combini cu cine vrei u trebuie doar sa fi u

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fratilor credeti`ma ca, daca ei chiar nu ii place de tine poti sa faci ce vrei sa incerci ce vrei ca tot nu ai sa o cuceresty am patyt si eu dar am lasat-o balttongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba esti fraier frate daca nu te place o iei asa : o tragi de tate si i zici te yubeck ca viata mea si vreau sa fi amea daca nu merge asta si ia zice ca nu vb cu tine tu i zici : deci nu vb cu mine nici sa nu vb i pui mana pe tate si apoi iti zice si ia ceva si tu i zici fa parca ai spus ca nu mai vb cu mine acum dc ma bagi in seama

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pontul acela cu nu o baga in seama ceva timp este foarte bun eu am incercat si a mes ca pana la urma te baga e in seama big grin

| bogza2 a răspuns:

Am 17 ani si sunt din tulcea a fost asa dintr-o data nu stiu cum sa explic pur si simplu s-a intamplat mergeam la sulina cu vaporul si la intoarcera am vazut-o intinsa pe jos su prietena ei mi s-a parut comic asa ca mi -a venit dintr-o data,, vreti si o poza?'' bine inteles ele au crezut ca e o gluma (PS: sunt mai timid asa ca nu vorbesc mai cu nimeni nu stiu ce mi-a venit) m-am dus am adus aparatul foto si le-am facut vreo 2 poze m-am asezat langa ele m-am bagat cu ele in vorba le-am facut cateva complimente am observat ca au inceput si ele sa fie curioase au inceput sa puna intrebari una din ele mi-a placut foarte mult asa ca m-am indragostiti pur si simplu de ea apoi am inrebata-o daca are prieten si ea mi-a raspuns ca da si am intrebat-o cati ani are chesti de aste numele etc. si dupa intrebarilem astea mi-am dat seama ca vorbea despre mine am ramas masca i-am cerut id de mess apoi dupa vreo 20 min si nr de tel pe care bine inteles mi le-a dat. deci intr-un final este o poveste foarte lunga dar cu final fericit, nici acum nu stiu cum am depasit pragul cu timiditatea pentru fete.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multe fete gandesc genul asta: nu ies din prima cu tine sa vada daca chiar o iubesti si mai incerci sau daca profiti doar fii sincer! e greu pentru un baiat sa para sensibil dar functioneaza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce te doare cand nu te palce o fata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut! imi place de o fata care e de aceeasi varsta cu mine...in clipa de fata ea este cu un baiat mai mare...am iesit su ea ii place de mine(cred) am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine dar a zis ca se mai gandeste si nu stie cand imi raspunde. ce pot sa fac sa o atrag mai mult de mine?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa fi mai apropiat de ea sa te comporti altfel...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ma place ce sa zic sa ma placa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum se vb cu o fata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa o cuceresc o fata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca o fata nu te place si uh o placi f.mult pai cum sa spun...incearca metoda erotica big grinbig grin arata-i micul tau junior si zii ca iti place guma de ciresestraight facestraight face

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

crying frate eu incerc asta cu nu o baga in seama ...ca te baga ea de vreo 2 ani da canci

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum as putea sa vad daca ma iubeste sau doar se preface...
mi-a zis ca ma iubeste, iar eu sunt plecat din tara, cand am vb cu ea a zis ca sa o uit sa nu o mai caut...ca nu are rost
cu pot sa stiu daca m-a iubit sau daca mai ma iubeste...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am si eu o intrebare.am fost cu o fata 2 ani, de 2 luni ne-am despartit si nu am mai vb pana acum cateva zile. e indiferenta nu mai vrea sa ne inpacam si in schimb eu o mai iubeskkk dar nu-s sigur ca as mai vrea sa mai fiu cu ea doarece in acesti 2 ani am fost inselat in mod repetat.as vrea sa aflu daca se poate daca chiar a tinut la mine sau inca mai simte ceva.astept raspuns pls

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sall laughing auziti am si eu o intrebare ca toti imi zic ce cred si eu imi plk d o fata... si ei i plk de mine big grin dar nu recunoaste ce sa fac ca sa arate asta? am mai fost cu ea de 3 4 ori dar vreau sa vad ca ii plk de mine siguur plss spuneti-mi ce drk sa faclaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar daca nu vrea te-ai gindit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ieu plac o fata, dar nu vorbeste cu mine fata ce sa fac s-o invit la o suc sau la un film va rog ajutati-ma

Alte răspunsuri