| gheorghefilip a întrebat:

Cum sa cuceresti o fata care nu te place?

2 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

E mai usor sa zbori cu 2 frunze de palmier drept aripi decat sa faci asta daca e vreo pitzi cu fite in program si cu probleme la mansarda.

Daca insa nu e asa, ci e mai sensibila, poti sa o ataci la sentiment, iar cand reusesti sa-i atragi cat de cat atentia, trateaz-o cu o atitudine rece, atunci ea va crede ca te-ai saturat sa alergi dupa ea si crede-ma ca nu-i va conveni deloc.

| papusica987 a răspuns:

Buna, nu cred ca poti sa o cuceresti.
Daca nu te place, nu te place si gata!
Dragoste cu forta nu se poate, nu ai cum sa obligi pe cineva sa te placa.