| ellabellaruksy a întrebat:

Daca iti place de cineva care e cel mai indicat mod sa il cuceresti?

Răspuns Câştigător
| georgiana999 a răspuns:

Pai la mine merge de fiecare data sa cuceresc un baiat cu indiferenta. S la colegele mele am constatat asta si chiar functioneaza. mai exact baiatul respectiv vrea pur si simplu sai cazi in plasa dar vazandute ca paraca nu-ti pasa el incearaca alte metode si tu fiind mereu indiferenta el ajunge sa te cunoasca si sa te placa deoarece na baietilor nu le prea plac fetele care se ofera pe tava

7 răspunsuri:
| tocoal a răspuns:

Pai vorbesti cat mai mult cu acea persoana pana cand devine interesata de tine si atunci "ataci.

| Azµre a răspuns:

Ca fata? pai sa fii simpatica nu stiu cum sa-ti explic sa fii tu sa ii arati ca te intereseaza ca ii dai importanta, sa-i spui anumite lucruri frumoase chiar nu stiu thinking, numai o fata iti poate da mai multe detalii ca baiat chiar nu stiu ce s-ati zic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti ati dat raspunsuri dar nimeni nu a pus intrebarea, acel cineva te iubeste, acel cineva mai are pe cineva?

| ellabellaruksy explică (pentru anonim_4396):

Nu are pe altcineva pentru ca el e un amic foarte bun de al meu si mi-ar fi spus. maia ales ca el nu rezista sa se laude ca are prietena deci ar fi stiut toata lumea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ellabellaruksy):

buuun, el da ceva semnale ca te-ar place, nu in sensul de amicitie, ai vazut ceva la el care sa-ti de ade banuit acest lucru?

Răspuns utilizator avertizat
| Mαdαliηα a răspuns:

Sa fii tu! happy Si mereu cu zambetul pe buzebatting eyelashes