| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa cuceresti o fata care nu te place

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

Esti sigur ca nu te place? incearca sa iesi cu alta ca sa vezi reactia ei, daca te placae va incerca sa iasa cu tine daca nu, ghinion.

278 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa fiu onest si sa o pup cand suntem singuri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate ca mirosi a balega incearca sa faci un duslaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Apoi eu nu stiu pe cine iubesc eu mult de tot zice ca vrea baieti mai mari eu's mai mik cu un an decat ea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai e foarte simplu in primul rand trebuie sai reamintesti unde v-ati intalnit prima dat (dara intr-un mod mai haios)si dupa aia vreo 2-3 zile o faci sa se simta bine si de abia a 3sau a4 zi invit-o in oras sau la un suc ceva de genu si apoi o conduci spre casa si poate langa usa casei ai sa primesti un sarut depinde de tine daca stii sa o faci sa se simta foarte bine. incercati sigur suta la suta de la mine al vostru Mihai.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer nu stiu cum
suntem prieteni buni si mie imi placea mai demult de ea dar a zis ca vrea sa fim doar prieteni si un timp am lasat-o moarta dar n-a mers si mereu cand o vad imi provoaca acei fluturasi in stomac si mereu sunt tacut dar simt ca nu mai pot rezista mult fara sa fac ceva. ajutati-ma fratzilor!

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai mai intai incearca sa nu o injuri sa vezi ca ia va fi atrasa de tine ca nu esti ca alti baieti. dac nu merge fate ca te intalnesti cu alta faat si vei vedea daac ea te place

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As vrea sa stiu cum sa cuceresc o fata cand imi zice ca sunt ca un frate pentru ea

| Isstiiiiiii a răspuns:

Ajutati-ma si pe mine, am conoscut o fata frumoasa si vreau sa stau cu ea dar ea sta cu alt baiat, dar acel baiat nu o mai gaba in seama dar ea tot vrea sa stee cu ea iar pe mine nu ma baga in seama sad Va rog ajutati-ma

| Isstiiiiiii a răspuns:

Cunosc de cateva zile o fata si as vrea sa stau cu ea dar din pacate ea sta cu altul, dar acel baiat nu mai vrea sa stee cu ea dar ea tot vrea sa stee cu el si pe mine nu ma baga in seama.am incercat sa vb cu ea, am vb dar nu prea merge.Va rog sa ma ajutati sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te duci si vorbesti frumos si o inviti an oras a doua o antrebi vrei sa stai cu mine daca spune nu lasa balto daca spune da e totul ok

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ehh.am multa experienta in materie de femei iti zic eu te duci la ea nu trebuie sa-ti fie rusine. te duci si te uiti adanc in ochii ei si ii spui daca vrei sa iasa cu tine daca incepe a rade inseamna ca ea plange de bucurie asc la minen ea va rade poate si te va refuza nu fi insistent peste o saptamana cam asa te duci si ii spui -nu pot sa stau fara tine vrein sa fii cu mine si va accepta trebuie sa ii dai timp de gandire vreo saptamana. sper sa-ti iasa!winking

| DaKilla a răspuns:

Habar n-am,,,,,,,

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

STITI cum sa zic tot asa imi place si mie de o fata dar i-am zis daca vrea sa fie iubita mea si mi-a zis ca se intelege foarte bine cu mine si nu stie ce sa zica

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa fi tu. fate prieten cu ea, vorbeste cu ea si dupa ce sti ca te cam place si si tu si vedeti ce iese succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baieti o fata pe care o plac... cred ca si ea ma place dar cum sa fac daca ea are un program incarcacat cum ar fi de exemplu ca practica un sport cum o mai invit in oras daca e mereu ocupata?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sai intri in inima...adica sa fii mai mult timp cu ea...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu flori cu bomboane si cu dragostea din tinewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-i akorda atentie o perioada, ea va vedea ca ti-a pierit interesul tau fata de ea si va incerca cu fel si kip sa-ti atraga din nou atentia, daca nu-i esti indiferent.Crede-ma daca fata stie ca baiatul o place chiar s nu aiba sentimente reciproce fata de el, oricum nu va fi indiferenta fata de el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa o inviti undeva, dar spune-i asta doar intr`e 4 ochiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca ar trebui sa stai de vorba cu niste prietene de ale ei si sa arati un pic niste fite si daca ea vine si se baga in seama cu prietenele ei atunci te place dar daca te baga in seama pe tine si rade la glumele tale e innebunita dupa tine.Asculta sfatul meu. La mine a tinut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vorbesti cu cei mai buni prieteni ai ei si afla mai multe despre ea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa o cuceresti cu tactica si ligica si sa nu ii spui din prima fava ca esti indragostit de ea dupa un timp sa vezi cum merg lucrurile si de ziua ei sa nu ii faci cadou un parfum fiindca s-ar putea sa o dai in bara din prima o floare, un inel. si sa nu fii gelos incearca sa fii mai romantic sa fi mai glumet

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Du-te dupa alta man las-o draq de fata... ce te chinui la cele care nu isi dau seama ca este worshipedhappy lasalo draq si gaseste una care e la fel ca tinehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma poate ajuta si pe mine cineva, eu sunt mai timid si nu prea am curajul de a sta langa o fata si a vb cu ea dar imi place de o fata din cls de la mine si cred ca si ei ii cam place de mine da nu am curajul sa-i spun ce simt pentru ia va rog daca puteti sa-mi spuneti si mie ce sa fac (dati-mi un raspuns la ID havi_predator va rog eu mult )

| Yonick a răspuns:

Heyy. poate ma ajutati si pe mine, please! imi place de o fata extrem de tare, si am fost cu ea la o plimbare prima seara i-am spus ca imi place de ea, sunato a doua oara sa iestim la plimbare a zis ca n-are timp si hai poate alta data.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai incerci sa ajungi la ea prin intermediul altei persoane, faci rost de nr ei de tel, comunivci un timp cu ea, ai faci complimente, si ai dai intalnire.asta e tot

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place si mie o fata aproape de o varsta de mine da nu stiu daca ea chiar ma place. ce ar trebui sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am o problema incerc sa cuceresc o fata vorbesc cu ea increc sa o bag in seama pe mess oriunde dar de cate ori vorbesc cu ea nu prea imi raspunde

| tiptop a răspuns:

Sunt doua modalitati 1:o inviti in oras 2:faci sex cu ia daca nu merge cu varianta 1 o aplici pe a doua