| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa cucresc un baiat? daca eu sunt mai mica de inaltime

10 răspunsuri:
| Sara a răspuns:

Ei, doamne! draga, nu fi complexata de asta. Mereu am avut si eu in grija asta. caci sunt si eu mica... dar sa stii ca barbatul meu ma adora pentru asta (si nu numai), ma apreciaza, si chiar ma face sa ma simt mai inalta (la figurat), ma face sa ma simt peste nmulte alte fete chiar daca au cu 10 cm peste mine happy. Ma iubeste asa cum sunt, imi spune ca sunt sexy asa, si... chiar de aici multe alintaturi, mititica, mini laughing Da, poate e amuzant, dar ma mai alinta si mini laughing Deci, ai incredere in tine, barbatii indragesc mai mult o tipa micuta decat una inalta. Femeile mici de statura sunt mai feminine si au un plus de sexualitate.

| georgiana a răspuns:

O sa-i placa sa te vada pe tocuri si tu o sa fii `incepatoare` happy

| theodoraafi a răspuns:

Iauzi... acum conteaza si ca esti mica de staturalaughing
sc ca rad dar eu nu cred ca conteaza cu arati. consider ca mai degraba conteaza sufletul.

| κίllą a răspuns:

Invata sa mergi pe tocuri;-)

Răspuns utilizator avertizat
| andytza a răspuns:

Viata bate filmul, amandakeat happy
Cred ca ar trebui sa astepti sa mai cresti in inaltime si sa astepti sa te cucereasca el pe tine. Sentimentul trebuie sa fie reciproc.happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oare care o fi legatura intre ele? Si daca mai cauti bine si Eva Longoria cu Tony Parker au reusit...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic ca trebuie sa fii tu insati. de multe ori, fetele mici de inaltime au un farmec aparte, chiar o gingasie as spune. nu trebuie sa apelezi la niciun truc care sa te faca sa arati altfel decat esti. la urma urmei, un baiat te place cu adevarat atunci cand te place asa cum estiwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună draga mea happy Ei bine, nu trebuie să fii complexată de înălţime pentru ca cine se uită la tine în ultimul rand se va uita la înaălţime. Dacă o să îţi dai silinţa să il atragi sunt sigură că farmecul tău il va înebuni, daca nu atunci nu este singurul băiat de pe pământ, deci be happy, si lasă la o parte înălţimea.

Te aşteptăm să îţi faci cont pe site-ul nostru. Mult succes kiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Care-i legatura dintre inaltime si dragoste? Nu pricep laughing